Firma sprzątająca Rzeszów

KGMService to profesjonalna firma świadcząca usługi sprzątające na terenie Rzeszowa i okolic. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się usługi jednorazowe i stałe przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Jeśli potrzebujesz rzetelnych, wykonanych dokładnie usług sprzątających, to firma KGMService jest idealnym wyborem – zapewni Ci pełen profesjonalizm, jakość usług na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. 

Oferta firmy sprzątającej KGM

Dla klientów indywidualnych KGMService oferuje usługi sprzątania mieszkań oraz domów. W ramach współpracy dokładnie posprząta każde pomieszczenie, włącznie z łazienkami i kuchnią. Specjalna uwaga zostaje poświęcona czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, takich jak np. listwy przypodłogowe czy grzejniki. KGMService stosuje tylko najlepsze środki czystości, które nie tylko usuwają brud, ale także dezynfekują powierzchnie, pozostawiając świeży, przyjemny zapach. 

Z kolei dla przedsiębiorstw, klientów biznesowych i instytucjonalnych KGMService oferuje szereg usług sprzątania biur, lokali handlowych oraz obiektów przemysłowych. Firma dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, aby zapewnić mu pełne zadowolenie z usługi, zapewniając m.in. regularne sprzątanie biur, mycie okien i powierzchni szklanych, odkurzanie dywanów oraz usuwanie plam i zabrudzeń.

Firma oferuje między innymi:

– kompleksowe sprzątanie biur (jednorazowe lub regularne),
– odkurzanie, ścieranie kurzu,
– mycie podłóg,
– mycie okien i powierzchni szklanych np. luster czy przeszkleń,
– pranie dywanów, mebli tapicerowanych, wykładzin,
– wynoszenie śmieci,
– uzupełnianie materiałów i środków eksploatacyjnych,
– sprzątanie po remoncie lub wynajmie,
– mycie dachów, elewacji i kostki brukowej,
– odświeżanie, koszenie i inne prace sezonowe.

Dlaczego warto współpracować z firmą sprzątająca KGM?

KGMService to konkurencyjna firma sprzątająca z Rzeszowa z ponad 12-letnim doświadczeniem, która zatrudnia tylko najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie. Firma jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb klientów, co pozwala jej na budowanie długotrwałych i owocnych relacji biznesowych. Wyróżnia ją standard oferowanych usług, korzystanie ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań (maszyny do dezynfekcji renomowanych producentów) oraz dbałość o szczegóły. Co więcej, KGMService dba też o środowisko naturalne. Niektóre środki czystości stosowane przez firmę są ekologiczne, co oznacza, że nie zawierają szkodliwych substancji dla środowiska. Dba również o segregowanie odpadów, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko.

Firma sprzątająca KGMService w Rzeszowie to przedsiębiorstwo godne zaufania, które cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów. Szukając dobrej ekipy, która zadba o czystość domu, mieszkania, biura czy obiektu usługowego, warto skorzystać z ich usług. 

Może Ci się również spodoba